Trilogická prosperita a růst

Obsah připravujeme.

TRILOGICKÁ PROSPERITA A RŮST

Velikou výhodou je, že nemusíte nikam chodit za službou, využíváte ji na dálku od prvního okamžiku kontaktu s balantérem, zohledňuje vaše vytížení nebo že jste z jiného města či státu a nebo na dovolené, pracovní cestě apod.
Trilogické esence DEN/NOC, které vám vybral po telefonu nebo při rozhovoru na skype balantér trilogického rozvoje a růstu osobnosti, vám zašleme poštou na vaši adresu hned po připsání platby na náš účet, který najdete ve faktuře zaslané po prvním kontaktu s vašim balantérem. Při prvním setkání si také domluvíte další tři termíny v pravidelných sedmidenních cyklech ke konzultaci po telefonu/skype.

Tato služba je efektivní síla pro vaši každodenní péči o sebe, a přitom přináší postupně nádherné výsledky v nabývání vnitřní síly a rovnováhy, soulad se sebou a osobní prosperitou, soulad vědomí s nevědomím, rozvoj vrozené a emoční inteligence, chuť do života a radost ze života.
Noční kombinace esence pracuje s nevědomím, které pomocí limbického systému harmonizuje a uvolňuje do vědomí strukturu myšlení, která vás blokuje v dosahování vašich cílů a naplňování vašich potřeb.
Denní kombinace esence pracuje s vědomím během dne, hlubokým zažitím nočního tématu, které je měněno díky týdenním setkáním s balantérem tak, abyste se spojili se svou vnitřní sílou, viděli a chápali hlouběji a jasněji souvislosti situací, které řešíte a přejete si změnit a rozhodovali se tak, aby vám rozhodování přinášelo vnitřní klid, sílu, životní rovnováhu, vědomí, že jste na své cestě, ve vnitřním klidu a souladu se sebou.

Používání trilogické esence DEN/NOC dle doporučení balantéra očišťuje vaši psychiku od dennodenní náročné reality a nepochopení, shonu, stresu. Pravidelná telefonická spojení s balantérem během jednoho měsíce, vám umožní chápat hlouběji kroky, které mají souvislost s kvalitativní změnou přístupu k životu a situacím, které vedou k hlubšímu klidu a míru, vnitřní radosti ze života a rozvíjení souladu vědomí.

Přihlášení