Trilogická prosperita a růst

TRILOGICKÁ PROSPERITA A RŮST denní program

Výhodou tohoto denního programu, který obsahuje 25 TRILOGICKÝCH ESENCÍ je, že nemusíte nikam chodit, využíváte jej od prvního okamžiku pořízení naplno kdekoliv jste, nebo v pohodlí vašeho domova. Zohledňuje vaše vytížení, také to, že jste z jiného města či státu, na dovolené, pracovní cestě apod. a také zohledňjuje denní nutnost dnešní doby pravidelně pečovat o svůj mentální a psychický komfort, vnitřní soulad, rozvoj schopnosti, potřebu rozvíjet své osobní vědomí a sílu, vnitřní řád a klid, regeneraci organismu i psychiky.

Služba TRILOGICKÁ PROSPERITA A RŮST je součástí projektu "Myšlení bez stresu" a odbourává denní přetížení díky jednoduchému a účinnému systému i komplexnímu způsobu práce s trilogickými esencemi, přináší očištění a posílení psychické odolnosti, rozšiřuje osobní vědomí, buduje klid mysli.

Pročichávání kolekce trilogických esencí očišťuje vaši psychiku od dennodenní náročné reality a nepochopení, shonu, stresu, rozvíjí soulad mezi pravou a levou hemisférou mozku, jasné vnímání a prohlubuje vnitřní koncentraci, vaše schopností, rozvíjí inteligenci a touhu žít smysluplný a hodnotný život. Spojuje vás s vnitřním mírem a klidem ve vás, probouzí vnitřní sílu, osvobozuje od myšlení blokující vaši spokojenost a prosperitu, životní naplnění. Napadají vás smysluplná a efektivní řešení, která by vás bez práce s limbickým systémem a na souladu hemisfér mozku nenapadla.

Tato efektivní služba vás bude provázet denně a dlouhé roky vám zpříjemní a naplní každý den, zefektivní jakoukoliv práci na sobě a v jakémkoliv oboru a profesi, v jakékoliv životní fázi i věku, posune vás k naplněnému životu, k úctě a respektu, síle, prohloubí soulad vědomí a vaši lásku k životu, efektivně očistí psychické zátěže a vnese klid do vaší mysli.

Je to očistná denní lázeň a relaxace i regenerace mysli, uvolnění pro váš organismus a těší nás, pokud jste si službu pořídili a zapojili se tak s námi do projektu "Myšlení bez stresu", jehož prostřednictvím si přejeme být společenským přínosem pro cestu k vnitřnímu klidu a míru, zdravé a vědomé osobnosti, která umí vytvářet smysluplné příležitosti.

Přihlášení