TRILOGICKÉ LÁZNĚ

Péče o sebe každý den


Každý den můžete zažívat kvalitativní posun ve svém životě a očišťovat své tělo a myšlení jedinečným a bezpečným způsobem, který vám přinese vyrovnanější psychiku, rozvine soulad a bezpečně opečuje celé vaše tělo i obličej, postará se o pěstění vnitřní a vnější krásy a nenarušování zdraví pokožky, nezatěžování psychiky civilizačním stresem.

Každodení používání TRILOGICKÉ ESENCE DEN tak, že k ní přičichnete alespoň dvakrát a pravidelně během dne, při práci máte lahvičku otevřenou ve své blízkosti, očišťuje vaši psychiku od denodenní náročné reality a nepochopení, shonu, stresu a přináší vnitřní klid a myšlenkový mír, rozvíjí emoční inteligenci, projasňuje naše myšlení a vede nás k hlubšímu pochopení a porozumění sobě, druhým a životu, k hlubšímu porozumění tomu, jak věci fungují a jak ne.

TRILOGICKÁ ESENCE NOC pokud ji máte otevřenou na nočním stolečku, když spíte, vynese na povrch to, co vám ve vašem myšlení aktuálně neprospívá a nepodporuje vás, co vás ve vašem vědomí a nevědomí blokuje a nedovolí vám udělat kvalitativní změnu v myšlení pro dosažení v životě požadovaných výsledků směrem k osobní a profesní prosperitě, k tělesnému klidu a myšlenkovému míru a máte tak možnost hlouběji sami sebe pochopit a přeměnit konflikt vědomého a nevědomého myšlení na soulad a jasnější vnímání i pochopení. Trilogická vůně v lahvičce a její účinky vám vydrží minimálně tři roky a můžete si tyto vůně sbírat do kolekce, které jsou velmi účinnou kúrou pro psychický soulad vědomého a nevědomého myšlení a pro opravdový rozvoj a růst vaší osobnosti.

PARFÉM a jeho trilogická vůně je určena k seznámení se se silou souladu vědomí s nevědomím, vede nás k vnitřnímu tichu a zklidnění, zastavení stresového způsobu myšlení během dne a uvědomování si sám/a sebe. Je určen ke každodennímu používání a spotřebě do šesti měsíců od zakoupení.

RAW TRILOGICKÁ KOSMETIKA zakázkový olej DEN/NOC je jedinečným spojením špičkové pěstící kosmetické péče a výživy pro tělo, pokožku i pleť a oční okolí, která zároveň rozvíjí naší osobnost a péči o vnější i vnitřní krásu. Kolekce zakázkový olej DEN a NOC vám stačí na kompletní pěstění pokožky obličeje místo krému a očního krému, podkladového krému, pěstění a výživu pokožky těla místo sprchového gelu, mýdla a tělového mléka, krému na ruce a nohy, nezatěžuje pokožku hlavy a je vhodná na vlasový zábal a péči, také pod make-up, na holení obličeje i těla a chrání před poraněním, zklidňuje podrážděnou pokožku, má liftingové účinky, hydratační a regenerační. Každý zakázkový olej DEN/NOC je vyráběn ručně, unikátní metodou trilogického zpracování bio rostlinných jedlých a kosmetických olejů špičkové bio raw kvality, díky které jsou zachovány veškeré živiny, vitamíny a minerály potřebné pro životní funkce těla a psychiky. Jedná se u všech receptur o přírodní produkty bez jakýchkoli přidaných syntetických látek, rovněž neobsahují žádné alergeny a zakázkové oleje jsou jedlé, tak můžete 1-2 kapky vstříknout pumpičkou do úst během dne, nebo před spaním pro dobré usínání, zklidnění.

Přihlášení