OSOBNÍ BALANCE

Služba Osobní balance je autorskou zakázkovou službou na objednávku.

„Fyziologicky uvolňuje skrze smysl čich přes limbický systém a systémovou práci s tělesnými systémy buněčnou zátěž, uvolňuje napětí a stres, který dennodenně osobním i kolektivním nastavením v myšlení a jednání vzniká a projevuje se v našem životě v těle nemocí, mentálním a psychickým stavem nebo jakýmikoliv problémy a nesouladem v realitě, který pociťujeme například jako neklid a vnitřní tlak, nutkavé jednání, nespokojenost, fyzické problémy…

Tento proces dokáže přeměnit na vnitřní klid, rozvíjející se vědomí a spojení se sebou, se svou individualitou a jedinečností. Každým dalším dnem se službou OSOBNÍ BALANCE si vytváříme v buněčné paměti stopu, která vede k integraci nových návyků a poznání, přirozené vnitřní přeměně bez našeho úsilí, ke změně přístupu a nacházení tvůrčích řešení, která vycházejí z vyladěného trilogického vnitřního prostředí naší osobnosti.“ autorka Laura Ježová

 

Základní životní témata se kterými Balance programy efektivně pracují:

 

Trilogie 1. ŽIVOTNÍ HODNOTY

Trilogie 2. MYSL A TĚLO SPOLUPRACUJE

Trilogie 3. CO, JAK, PROČ CHCI REALIZOVAT

Trilogie 4. ŽIVOTNÍ KVALITA, KTEROU CHCI TVOŘIT

 

OSOBNÍ BALANCE rozvíjí, prohlubuje a naplňuje základní životní témata a osobní jedinečnost každé osobnosti v rodině a týmu.

 

Životní energie, její přeměna a zacházení s ní

Síla a vědomí osobnosti

Síla synchronicity

Síla magnetismu – jedinečná životní cesta osobnosti

 

AUTORSKÝ CENÍK

 

Služba OSOBNÍ BALANCE je daňově uznatelný náklad do vašeho podnikání a přináší vám každodenní posun vpřed a vývoj, pečuje o vás efektivně a laskavě. Je dlouhodobým a denním základním programem na dobu 7 let, po kterou balantéry® používáte v kazetě pomocí smyslu čichu a jeho obsah nespotřebováváte jiným způsobem než je přičichávání k balantérům® v kazetách a dle doporučení, kdy balantéry® necháváte odpočívat a pečlivě uzávěr na lahvičce uzavřete.

Investice do měsíční péče o osobní sílu a vědomí osobnosti Vás a vaší rodiny nebo týmu rozpočítaná na měsíc za období sedmi let činí u Trilogie 1,2,3,4,7 měsíčně částku 714,- Kč včetně DPH (590,- Kč bez DPH). U doplňkové služby Trilogie 5 a 6 je měsíční náklad 476 Kč s DPH (393 Kč bez DPH).

 

OSOBNÍ BALANCE

zakázková autorská služba
59.976 Kč 49.567 Kč bez DPH
 • výběr z 5 programů Trilogie 1,2,3,4,7
 • kazeta 25 nebo 9 balantérů®/ 2 až 4 kolekce Vnitřní domov, Ráj srdce, Harmonie, Zlatá, Platinová, Státy, Osobní Kříšťálová, Diamantová, Rubínová, Smaragdová, Safírová
 • vůně jsou zrající a archivní
 • karta klienta
 • ‎2 konzultace on line, skype nebo osobní

Kvalitativně rozvíjím své vlastnosti, schopnosti, pochopení a porozumění, fyziologicky ozdravuji svou mysl a tělo, svou sílu, uvolňuji životní i denní zátěže, rozhoduji se příznivě v aktuálních situacích.‏‏‎‏‏‎

JSEM VE SVÉ ŽIVOTNÍ SÍLElaura@synergickatrilogie.cz

BALANCE PROGRAM

doplňková denní služba
39.976 Kč 33.038 Kč bez DPH
 • Trilogie 5
 • ŽIVOTNÍ SÍLA A ENERGIE, JEJÍ ROZVOJ A VĚDOMÍ, KVALITA
 • kazeta 9 balantérů® / kolekce Síla a vědomí
 • vůně jsou zrající a archivní
 • karta klienta
 • 2 konzultace on line, skype nebo osobní

 

Rozvíjím své vlastnosti, schopnosti, pochopení a porozumění, ozdravuji svou mysl, uvolňuji životní i denní zátěže, rozhoduji se příznivě v aktuálních situacích.‏‏‎‏‏‎‏‏‎‏‏‎

JSEM VE SVÉ ŽIVOTNÍ SÍLE‏‏‎


 

 

 

 

 

 

 

laura@synergickatrilogie.cz

BALANCE PROGRAM

doplňková denní služba
39.976 Kč 33.038 Kč bez DPH
 • Trilogie 6
 • ŽIVOTNÍ MAGNETISMUS, JEDINEČNÁ CESTA OSOBNOSTI
 • kazeta 9 balantérů® / 3 kolekce Rubínová, Smaragdová, Safírová
 • vůně jsou zrající a archivní
 • karta klienta
 • 2 konzultace on line, skype nebo osobní

 

Rozvíjím své vlastnosti, schopnosti, pochopení a porozumění, ozdravuji svou mysl, uvolňuji životní i denní zátěže, rozhoduji se příznivě v aktuálních situacích.‏‏‎‏‏‎‏‏‎‏‏‎

JSEM VE SVÉ ŽIVOTNÍ SÍLE‏‏‎


 

 

 

 

 

 

 

laura@synergickatrilogie.cz

Jestliže máte kazetu s některým programem, můžete mne kdykoli budete potřebovat, kontaktovat na email laura@synergickatrilogie.cz a objednat si telefonickou/skypovací konzultaci, která je majákem celého systému komplexní péče o sebe a umožní vám doplout z rozbouřeného a někdy nebezpečného moře životních událostí bezpečně na pevnou zem v jakémkoliv životním počasí a tvořit si svůj osobní přístav a jedinečné místo vědomě a v osobní síle, prakticky a efektivně se posunout správným směrem ve vztahu k sobě a k ostatním.

 

OSOBNÍ BALANCE

Používáme v kazetě různými způsoby:

1. Z kazety vybíráme jednotlivé balantéry® dle pořadí, odšroubujeme, ke každému přivoníme a vložíme otevřený zpátky do kazety. Následně všechny pročicháváme v kazetě po řadách. Nakonec pečlivě všechny uzavřeme.
2. Kazetu s otevřenými balantéry® máme položenou při práci u sebe během dne, umístění kazety střídáme, jednou ji máme po levé ruce, pak po pravé ruce a po práci balantéry® vždy pečlivě uzavřeme.
3. Otevřené balantéry® pročicháváme v kazetě dle potřeby během dne a následně vždy lahvičky s balantéry® uzavřeme.
4. Ve dne kazetu nepoužíváme a na noc před spaním dáme všechny uzávěry od balantérů® na noční stolek, lahvičky necháme v kazetě přiklopené víkem, případně v jiné místnosti v otevřené kazetě a ráno vždy pečlivě uzavřeme každou lahvičku a necháme balantéry® „odpočinout“.
5. Balantér® otevřeme a systematicky dle pořadí pročicháváme tak, že jej držíme nejprve v levé ruce, potom v pravé ruce, nakonec oběma rukama a vložíme uzavřený zpět do kazety.

Korekce intenzity vůně: Balantér® si vezmeme do ruky a pomalu přibližujeme k nosním dírkám až po příjemnou intenzitu vůně, kterou si můžeme takto korigovat.

Upozornění: Lahvičky s balantéry® ukládejte mimo dosah dětí. Chraňte oči. Neužívejte vnitřně. Nepoužívejte neředěné na pokožku. Skladujte v chladu a temnu. Balantéra®/y po použití vždy pečlivě uzavřete a vložte do kazety.

Trvanlivost: Ze zákona je trvanlivost esenciálních olejů i balantérů® 36 měsíců. Esenciální oleje zpracované metodou Trilogická synergie® mají trvanlivost mnohem delší, vůně je archivní a zrající. Budete-li balantéry® používat pouze k pročichávání dle návodu, pečlivě po použití uzavírat a necháte je dle doporučení „odpočívat“, budou vám sloužit po dobu až sedmi let.

 

BALANCE BEAUTY
na zakázku


Cit pro život. Chuť do života. Vnitřní síla. To je život.

Každý den můžeme zažívat kvalitativní posun ve svém životě a očišťovat své tělo a myšlení jedinečným a bezpečným způsobem, který nám přináší vyrovnanější psychiku, rozvine soulad a pečuje o celé naše tělo, obličej, postará se o propojení vnitřní a vnější krásy a nenarušování zdraví pokožky, nezatěžování psychiky civilizačním stresem.

BALANCE BEAUTY I, II, III jsou vždy dva zakázkové oleje DEN a NOC v kolekci, které můžete jíst a užívat vnitřně a zároveň v nich máte špičkovou kosmetickou péči na luxusní pěstění pokožky. Tyto tři řady kolekcí BALANCE BEAUTY DEN/NOC pokrývají komplexní péči během celého roku a při střídání ročních období a různých osobních vývojových fází, kdy tělo i mysl potřebují změnu a vývoj dopředu.

Jsou jedinečným spojením špičkové pěstící kosmetické péče a výživy pro tělo, pokožku i pleť, oční okolí, dekolt a krk, která zároveň rozvíjí naší osobnost a péči o vnější i vnitřní krásu, péči o vnitřní prostředí organismu.

BALANCE BEAUTY I
balantér® DEN a NOC

téma Bezpečí a důvěra
3 300 Kč 2 727 Kč bez DPH

BALANCE BEAUTY II
balantér® DEN a NOC

téma Sebedůvěra
3 300 Kč 2 727 Kč bez DPH

BALANCE BEAUTY III
balantér® DEN a NOC

téma Opravdovost, autenticita
3 300 Kč 2 727 Kč bez DPH

Balantér® DEN a NOC BALANCE BEAUTY vám stačí na kompletní pěstění pokožky obličeje místo krému a očního krému, podkladového krému, pěstění a občasnou výživu pokožky těla místo sprchového gelu, mýdla a tělového mléka. Také pěstí ruce a nohy, nezatěžují pokožku hlavy a některý z nich je vhodný na vlasový zábal a péči.
Všechny jsou vhodné pod make-up, na holení obličeje i těla a chrání před poraněním, zklidňují podrážděnou pokožku, mají liftingové účinky, hydratační a regenerační. Některé chrání před UV zářením a jsou vhodné i na horké dny, některé jsou skvělé pro zimní období a na namáhanou pleť. Všechny jsou vhodné pro používání od narození, a v jakémkoliv věku i na stárnoucí pokožku bez elasticity.

Kdy je dobré, který mít a používat vám rády poradí a vyberou Patricia tel. 736 643 193 nebo Vanda tel. 731 128 547.

Jaké jsou v souhrnu zkušenosti naše a našich zákazníků od května 2016, kdy první kolekce BALANCE BEAUTY I spatřila světlo světa?
Používáme je vždy vnitřně 1-2 kapky, a zároveň na pokožku obličeje i na tělo, dle vlastního uvážení a potřeby:

– zklidnění svědící vlasové pokožky, lupy (zábaly)
– obličej – hydratace, omlazení, zpevnění, projasnění, vyživení, zpružnění pokožky
– zmírnění a zjemnění vrásek – mladistvý vzhled
– podklad pod make-up
– na zklidnění pokožky po holení pro muže i ženy
– na popraskané rty
– na opary, i jako prevence
– vstřebávání stařeckých skvrn i prevence
– na ztvrdlou pokožku na loktech, kolenou, patách
– na jizvy čerstvé, starší i keloidní (jemná masáž několikrát denně)
– masáž nohou a péče o ně, zdravá pokožka
– lubrikační gel při mykózách, oparech, zánětech
– lubrikační gel při suché sliznici
– při menstruační potížích
– těhotné ženy: jemná masáž těhotenského bříška, boků – prevence strií
– masáž hráze po porodu, péče o bradavky kojících maminek (nemusí se před kojením smývat), potírání bolestivých prsou
– miminka: natírání hlavičky, moučnivka v ústech, suchá pokožka, ekzémy, opruzeniny, na celkové zklidnění dítěte

|Domů| |Balance program| |Osobní balance| |Příběh Balance| |Podcasty|
ava ava ava
© 2013-2020 Laura Ježová SYNERGICKÁ TRILOGIE ® a TRILOGICKÁ SYNERGIE ®
 
Zásady ochrany osobních údajů
ava