BALANTÉRY KRÁSY

Rostlinné oleje, které zpracováváme při ruční zakázkové výrobě jedlé pěstící kosmetiky jsou v bio raw kvalitě a trilogické BALANTÉRY KRÁSY neobsahujÍ žádné jiné přidané složky než pouze vyvážené trilogické kompozice raw JEDLÝCH olejů.

Jde o špičkovou a luxusní kvalitu všech rostlinných bio surovin i způsob zpracování, jak při výrobě samotných rostlinných raw olejů, tak při zakázkové tvorbě receptur trilogických BALANTÉRŮ KRÁSY a ruční výrobě zpracovávání těchto surovin metodou Relax mysli do kosmetických a jedlých kolekcí DEN/NOC.

RAW JEDLÁ TRILOGICKÁ KOLEKCE KRÁSY I,II,III je jedinečným spojením špičkové pěstící kosmetické péče a výživy pro tělo a zároveň rozvíjí naší osobnost a vnitřní krásu. Kompozice všech receptur pracují na souladu osobnosti laděním vědomí s nevědomím. Zároveň mají špičkové kosmetické vlastnosti pěstící a vyživující, regenerační a čistící. Nanáší se zevně na pokožku a užívají se i vnitřně (jí se po kapkách).

Používejte je na obličej i pokožku celého těla. Místo krému a pod make-up po dvou minutách vstřebání.

Také můžete očišťovat denně svůj obličej jako s odličovadlem. Očišťovat znamená, že i muži budou mít velký užitek z používání jedlé raw kosmetiky, pokud ji použijete před holením nebo ráno a večer. Na jemně navlhčený vatový tampónek vodou nakapejte několik kapek a obličej očistěte. Je to balzám pro obličej i duši.

Trilogická kolekce kosmetiky "DEN" a "NOC" přináší balanční rovnováhu organismu a rozvíjí harmonii osobnosti.

Používáním Trilogické kosmetiky rozvíjíte cit pro sebe. Poznáváte, co vaše tělo a vy sami skutečně potřebujete. Jste sami sebou, tvoříte v souladu se sebou, v harmonii, s lehkostí. Probouzí se váš cit pro život.

Balantéry krásy jsou vyráběny ručně, s láskou, v našich prostorech v Praze na Vinohradech, unikátní metodou trilogického zpracování bio rostlinných jedlých a kosmetických olejů špičkové bio raw kvality, díky které jsou zachovány veškeré živiny, vitamíny a minerály potřebné pro životní funkce těla a psychiky. Jedná se o přírodní produkt bez jakýchkoli přidaných syntetických látek, rovněž neobsahuje žádné alergeny.

Přihlášení

BCMath lib not installed. RSA encryption unavailable