TRILOGICKÉ LÁZNĚ

Služba Relax mysli TRILOGICKÉ LÁZNĚ je určena nejen jednotlivcům, ale také rodinám, pracovním týmům a je vysoce efektivní pro denní péči o rozvoj funkcí mozku, hloubkovou meditaci a odpočinek, klid v těle a mír v mysli a její očišťování od psychických a fyziologických zátěží v organismu.

Relax mysli TRILOGICKÉ LÁZNĚ jsou na dlouhé roky vašim samostatným dlouhodobým a denním základním programem vytvořeným z 25 esenciálních balantérů DEN/NOC umístěných do krabičky.

Výhodou Relax mysli Trilogických lázní je, že nemusíte nikam chodit za službou, zohledňují vaše vytížení, že jste z jiného města či státu, na dovolené, pracovní cestě apod. a zohledňují vaši pravidelnou potřebu denní péče o rozvoj a sílu osobnosti, zdravé fungování vašeho mozku, zajistí ochranu od zatížení i přetěžování, přeměnu denní psychické a fyziologické zátěže.

Tak jako je voda pro očišťování našeho těla nezbytná, tak je nutné a nezbytné v dnešní době umět očistit své myšlení od každodenní zátěže a přitom si udržovat zdravou a jasnou mysl po celý svůj život. Péče Trilogických lázní a jejich používání vám zajistí zdravý vývoj vašeho života a rozvoj vědomí, síly osobnosti, radosti a vnitřní spokojenosti. Relax mysli Trilogické lázně vám umožní si mysl očistit a pocítit vnitřní klid v těle, mír v mysli, spojit se s hlubší moudrostí a dovolite životu vám ukázat pro vás to pravé řešení, které nese vývoj dopředu.

Výběr noční kombinace balantérů den/noc pracuje cíleně s nevědomím
, které pomocí limbického systému harmonizuje a uvolňuje do vědomí strukturu myšlení, která vás blokuje v dosahování vašich cílů a naplňování vašich potřeb.

Výběr denní kombinace balantéru den/noc pracuje cíleně s vědomím a jeho silou během dne tak, abyste se spojili se svou vnitřní sílou, viděli a chápali hlouběji a jasněji souvislosti situací, které řešíte a přejete si změnit a rozhodovali se tak, aby vám rozhodování přinášelo vnitřní klid, sílu, životní rovnováhu, vědomí.

Používání esenciálních balantérů očišťuje vaši psychiku od dennodenní náročné reality a nepochopení, shonu, stresu a přináší vnitřní sílu, vědomé rozhodování, rozvoj osobnosti a síly rozhodování, zlepšuje kvalitu vnitřního života a má vliv na prosperitu a spokojenost naší osobnosti.

Přihlášení

BCMath lib not installed. RSA encryption unavailable