O NÁS

Jsme profesionální tým a přátelé, specializujeme se na vytváření souladu mezi pravou a levou hemisférou mozku, jejich rozvoj, zkvalitnění a vzájemnou jejich spolupráci.

Našimi účinnými a efektivními originálními nástroji jsou tzv. balantéry, lahvičky s kompozicemi vzácných, bio a absolue esenciálních olejů příznivě ovlivňující limbický systém mozku a destrukční emoce tak, že dochází k myšlenkovému míru, klidu mysli, fyziologické tělesné změně a tím k rozvoji souladu, vnitřního klidu, hlubšímu poznání a pochopení, kvalitativně příznivějšímu rozhodování, kvalitativnímu růstu a rozvoji osobnosti i jejich potenciálů, individuálních schopností a trilogické prosperitě.

Trilogická prosperita osobnosti je trio mechanismu našeho myšlení, tělesných systémů a síly rozhodování, které určuje naši spokojenost nebo nespokojenost se svým osobnostním životem, náš vliv na příznivou změnu jeho kvality a na způsob, kterým se rozhodujeme, a jaké máme výsledky.

Výsledkem naší práce je váš hluboký vnitřní klid a jeho zkvalitnění, rozvoj a růst osobnosti, odbourávání mentálních a stresových zátěží, životní posun vpřed.

Přihlášení

BCMath lib not installed. RSA encryption unavailable