O NÁS

Jsme profesionální tým a přátelé, které spojuje láska a úcta k životu, potřeba naplnit svůj život rozvojem své osobnosti směrem od osobního sobectví ke svobodě a lásce, k vzájemnosti, podpoře a spolupráci, synchronicitě.

Máme vlastní systém práce, metodu i nástroje a těší nás, že můžeme být užiteční sami sobě, vám-našim současným klientům i budoucím. Vážíme si toho.

Našimi účinnými a efektivními originálními nástroji vyvinutými pro vás a elegantní práci se sebou samým/samou, jsou esenciální balantéry. Jsou to lahvičky s kompozicemi vzácných, bio a absolue esenciálních olejů příznivě ovlivňující limbický systém mozku a destrukční emoce tak, že dochází k myšlenkovému míru, klidu mysli, fyziologické tělesné změně a tím k rozvoji souladu, vnitřního klidu, hlubšímu poznání a pochopení, kvalitativně příznivějšímu rozhodování, kvalitativnímu růstu a rozvoji osobnosti i jejich potenciálů, individuálních schopností a trilogické prosperitě.

Trilogická prosperita osobnosti je trio mechanismu našeho myšlení, tělesných systémů a síly rozhodování, který určuje naši spokojenost nebo nespokojenost se svým osobnostním životem, náš vliv na příznivou změnu jeho kvality a na způsob, kterým se rozhodujeme, a jaké máme výsledky.

Výsledkem naší práce je váš hluboký vnitřní klid a jeho zkvalitnění, rozvoj a růst osobnosti, odbourávání mentálních a stresových zátěží, životní posun vpřed.
Děkujeme, že jste s námi. Tým Relax mysli.

Přihlášení

BCMath lib not installed. RSA encryption unavailable