SLUŽBY PRO RODINU

SLUŽBY NA DÁLKU

SPECIALIZUJEME SE NA KOMPLEXNÍ SOULAD A ROZVOJ V OSOBNÍM I PROFESNÍM ŽIVOTĚ.

SLUŽBY NA DÁLKU využijete z pohodlí vašeho domova nebo kdekoliv kde se nacházíte a máte po ruce telefon nebo připojení na skype. Jsou určeny pro postupnou komplexní změnu kvality života a osobního přístupu k životu, ale také k rychlé a cílené změně, záleží na vaší potřebě. Služby na dálku respektují naši potřebu klidné a souladné energie naší osobnosti, potřebu vytváření stability, řádu, synchronicity, prosperity. Jedná se o týdenní variabilní a osvobozující program rozvoje a růstu směrem k trilogické prosperitě osobnosti a vědomí životního naplnění, o rozvoj radosti ze života a jeho smysluplnosti. Po poradě s našim balantérem před samotnou službou a objednáním se, si zvolíte tu pravou, abyste si užili přesně to, co vaše osobnost pro kvalitní život a jeho zlepšování a vytváření potřebuje.


TRILOGICKÝ ROZVOJ A RŮST OSOBNOSTI měsíční služba

komplexní rozvoj a růst trilogické prosperity a osobnosti

Součástí služby je úvodní konzultace k vyjasnění vašeho záměru a cíle. Také čtyřikrát hloubková obnovující a odpočinková trilogická kúra (4 x 60 min.), tři každodenní pomocníci trilogické esence DEN/NOC pro práci s vědomím a nevědomím mysli a harmonizaci pravé a levé hemisféry mozku, pro vytváření rovnováhy v myšlení a klidu v těle, odbourávání fyziologického stresu a obnovu vnitřní síly osobnosti. Dále zápis ze čtyř setkání a emailová komunikace k práci na osobním záměru.

EFEKTIVNÍ PODNIKÁNÍ měsíční služba

je určena podnikatelům a všem tvůrčím a vedoucím profesím pro efektivní a komplexní rozvoj a růst trilogické osobní prosperity a rozvoj osobnosti.Obsahuje včetně 3 trilogických esencí DEN/NOC, 1x úvodní konzultace, 4x 60 min./osoba trilogickou kúru, emailovou poradnu a 4x zápis.

Je určena k posunu vpřed a uvolnění zátěží, hlubšímu pochopení a zefektivnění činností a přístupu, ke kvalitativní změně a naplnění záměru, který si na začátku definujeme.

TRILOGICKÁ PROSPERITA A RŮST denní program

je samostatný denní program nebo denní program určený ke kterékoliv službě a skládá se z kolekce 25 trilogických esencí DEN/NOC umístěných do krabičky. Velikou výhodou je, že nemusíte nikam chodit za službou, využíváte ji na dálku od prvního okamžiku kontaktu s balantérem, zohledňuje vaše vytížení nebo že jste z jiného města či státu a nebo na dovolené, pracovní cestě apod.

Trilogické esence DEN/NOC, které vám vybral osobně, po telefonu nebo při rozhovoru na skype balantér, vám zašleme poštou na vaši adresu hned po připsání platby na náš účet, který najdete ve faktuře.

Tato služba je efektivní síla pro vaši každodenní péči o sebe, a přitom přináší postupně nádherné výsledky v nabývání vnitřní síly a rovnováhy, soulad se sebou a osobní prosperitou, soulad vědomí s nevědomím, rozvoj vrozené a emoční inteligence, chuť do života a radost ze života.

Noční kombinace esence pracuje s nevědomím, které pomocí limbického systému harmonizuje a uvolňuje do vědomí strukturu myšlení, která vás blokuje v dosahování vašich cílů a naplňování vašich potřeb.
Denní kombinace esence pracuje s vědomím během dne, hlubokým zažitím nočního tématu, které je měněno díky týdenním setkáním s balantérem tak, abyste se spojili se svou vnitřní sílou, viděli a chápali hlouběji a jasněji souvislosti situací, které řešíte a přejete si změnit a rozhodovali se tak, aby vám rozhodování přinášelo vnitřní klid, sílu, životní rovnováhu, vědomí, že jste na své cestě, ve vnitřním klidu a souladu se sebou.

Používání trilogické esence DEN/NOC dle doporučení balantéra očišťuje vaši psychiku od dennodenní náročné reality a nepochopení, shonu, stresu.

Přihlášení

BCMath lib not installed. RSA encryption unavailable