SLUŽBY PRO RODINU

SLUŽBY PRO RODINU

SPECIALIZUJEME SE NA KOMPLEXNÍ OSOBNOSTNÍ ROZVOJ.

Služba Relax mysli TRILOGICKÉ LÁZNĚ pro rodinu je vysoce efektivní pro denní péči o rozvoj funkcí mozku, uvolňování denní zátěže běžného dne, pro hloubkovou relaxaci i meditaci a fyzický odpočinek, klid v těle a mír v mysli, očišťování, prohloubení, posilování imunity, vnitřní motivace.

Při pročichávání kolekce balantérů se mysl zastaví, uvolní vaše myšlení, cítění a tělo vzájemně harmonicky propojí, vnímáte lépe tělo, začínáte mu naslouchat, změněné reakce a impuls k akci přichází zevnitř, uvědomujete si více své myšlenky a tím máte možnost změnit to, co vám nevyhovuje, brzdí vás, omezuje, vede vás do destrukce, závislosti, k nesvobodě a k nesvobodné volbě, do nevědomí.

Relax mysli TRILOGICKÉ LÁZNĚ jsou samostatný dlouhodobý denní program vytvořený z 25ti esenciálních balantérů DEN/NOC umístěných do krabičky. Výhodou je, že nemusíte nikam chodit za službou, zohledňuje vaše vytížení nebo, že jste z jiného města či státu, na dovolené, pracovní cestě apod. Zohledňuje vaši pravidelnou potřebu denní péče o rozvoj funkcí mozku, jeho zatížení i přetěžování organismu.

Noční kombinace balantérů den/noc pracuje cíleně s nevědomím, které pomocí limbického systému harmonizuje a uvolňuje do vědomí strukturu myšlení, která vás blokuje v dosahování vašich cílů a naplňování vašich potřeb.

Denní kombinace balantéru den/noc pracuje cíleně s vědomím a jeho silou během tak, abyste se spojili se svou vnitřní sílou, viděli a chápali hlouběji a jasněji souvislosti situací, které řešíte a přejete si změnit a rozhodovali se tak, aby vám rozhodování přinášelo vnitřní klid, sílu, životní rovnováhu, vědomí.

Používáním trilogických balantérů očišťujete vaši psychiku a fyziologii těla od dennodenní náročné reality a nepochopení, shonu, stresu. Přináší vám vnitřní sílu, vědomé rozhodování, rozvoj osobnosti a sílu rozhodování, zlepšuje kvalitu vnitřního života a má vliv na prosperitu a spokojenost naší osobnosti, příznivé změny vaší dennodenní reality.

Přihlášení

BCMath lib not installed. RSA encryption unavailable