Trilogické kúry

Trilogické kúry

SPECIALIZUJEME SE NA KOMPLEXNÍ SOULAD A ROZVOJ V OSOBNÍM I PROFESNÍM ŽIVOTĚ.

Opakované trilogické KÚRY formou hloubkové RELAXACE nebo REGENERACE v relaxační poloze propojují a vytvářejí spolupráci a tím soulad mezi vědomím a nevědomím, vaše myšlení, cítění a tělo se vzájemně harmonicky propojují, cítíte a vnímáte tělo, začínáte mu naslouchat, respektovat jeho signály, uvědomujete si své myšlenky a tím máte možnost změnit to, co vám nevyhovuje, brzdí vás, omezuje, vytváří vám destrukci, závislost a nesvobodu, necítíte, že máte svobodnou volbu.

Myšlenky a následné pocity, které vás blokují se uvolňují a začínají se projasňovat, přichází hlubší pochopení funkčních souvislostí. Věci vám prakticky docházejí, vaše osobní realita se začíná vyvíjet kvalitativně vyšším směrem, vytváříte ve svém osobním i profesním životě soulad a prosperujete každým dnem lépe, vaše vnitřní síla a odvaha roste, naplňuje se váš život a cítíte chuť žít, tvořit, být.

Vedeným pročicháváním a správným zvolením TRILOGICKÉ KOLEKCE i jednotlivých esencí dochází k postupnému hlubokému zklidnění těla, rozvíjí se cit pro realitu, rušivé myšlenky a stresující programy jsou lépe znatelné a uchopitelné, zvědomují se, nastává ve vás vnitřní mír potřebný pro kvalitní život. Děláte kvalitativně vyšší rozhodnutí směrem k vnitřní harmonii a vašemu klidu a míru v těle a míru v myšlení.

Nevědomí se prosvětluje a máte větší vliv na změny, které je potřeba udělat pro odstranění fyziologického stresu uloženého v nevědomí, dostáváte se k možnosti efektivně přeměnit životní blokády a zkvalitnit rozhodování, které vám vytváří příznivější realitu, než rozhodování pod vlivem nevědomého stresu a v nepochopení souvislostí. Rozvíjí se emoční inteligence a vhled do situací.

Přihlášení

BCMath lib not installed. RSA encryption unavailable