Trilogický rozvoj a růst

Trilogický rozvoj a růst

Když se řekne trilogická synergie, co Vás napadne?
Zastavíte se a přemýšlíte, nebo je to jinak?
A to je důležité. Celý mechanismus toho, jak se zachováte při kontaktu s něčím nebo někým, je vstupem k autentické části osobnosti a způsobu, kterým přemýšlíte a vyhodnocujete si skutečnost, navnímáváte realitu, nebo vytváříte názor.

To, co Vás napadne a jak vnímáte slova a jejich význam, co se pod nimi skrývá za obsah, je osobní mechanismus a určuje kvalitu toho, jak a co chápeme nebo nechápeme, zda něčemu porozumíme nebo si vytvoříme svůj názor oddělený od skutečnosti, a zda naše vědomí sebe se rozvíjí nebo naše vědomí a osobnost postupně léty zakrňuje a je mechanická, zautomatizovaná v nevědomých návycích, a zda naše vědomí se nerozšiřuje a neprohlubuje. Jsme na povrchu poznání a chápání.
Tento mechanismus má své následky a naše vnitřní síla je malá, slabá, moudrost není důsledkem prožitých zkušeností, které jsme v životě prošli, ale sbírkou názorů a předsudků, které nás limitují a oddělují od lásky, svobodné a tvořivé mysli, od svobody být tím, kým jsme ve svém srdci, a co nám přináší sílu a radost z nás samých, z toho že máme jako osobnost co nabídnout a můžeme se životu a sobě dát, osvobodit svou mysl a vnášet a vytvářet lásku, život, který nám i druhému dává ve společném kontaktu smysl. Číst více ...

Přihlášení

BCMath lib not installed. RSA encryption unavailable