Zakázková ruční výroba a jedinečnost

Zakázková ruční výroba a jedinečnost

Zlepšujeme
kvalitu života
Máme originální české receptury,
ruční výrobu,
jsme česká firma
Vyrábíme 100% přírodní
bio a raw produkty

Denním i nočním osobním průvodcem jsou naše vzácné TRILOGICKÉ ESENCE® a parfém, které vyrábíme z jednodruhových stoprocentních a vzácných éterických olejů, z výběrových, absolue a v biokvalitě, které pocházejí z celého světa a především z míst jedinečného výskytu rostliny, ze které jsou šetrně získávány.

Trilogický způsob tvorby a výroby přináší výrobky a produkty, které jsou tvořeny tak, aby působily komplexně na soulad našeho myšlení, emocí a těla. Vedly nás vzájemnou spoluprací těchto složek vědomé a nevědomé osobnosti k hlubšímu pochopení a porozumění sobě, druhým a životu. Dokázaly nám pomoci změnit kvalitu našeho neprosperujícího nebo zatěžujícího způsobu myšlení a přístupu k sobě a druhým a osvobodit se od toho, co nám a druhému člověku neprospívá, aby mohly nastat komplexní příznivé změny v našem osobním i profesním životě a tělesný i myšlenkový klid, rozvoj souladu osobnosti a její síly jedinečnosti.

Celý proces tvorby a výroby každé Trilogické esence®, také bio a raw jedlé a pěstící kosmetiky je ruční práce, která je mojí radostí prožívaná s vášní, stejně jako fungující práce na sobě a s Vámi.

S úctou a láskou k životu, Laura Ježová.
balantér realizace, autorka, výrobce
Trilogická synergie®, Synergická Trilogie®, Trilogy for Life.cz produktů.

Přihlášení

BCMath lib not installed. RSA encryption unavailable