PARFÉM a harmonie osobnosti

Parfém a harmonie osobnosti

Parfém je vůně, která nás "něčím" přitáhne a krásně nám voní, má svůj charakter a my chceme takto také působit, být takový/á jako vůně, kterou prezentuje. Chceme se cítit krásní, přitažliví, silní, schopní a být milováni. Působí na naše smysly.

Naše PARFÉMY a jejich trilogická vůně nás vedou k opravdové lásce, nejen okouzlení a zamilování se a vnějšímu působení, síle vnější krásy, ale zároveň rozvíjí vnitřní krásu, která je spojena s tím, jak myslíme, komunikujeme a jednáme.

Dokáže nás spojovat se sebou samými a vést nás k vytváření souladu, myšlenkovému míru a tělesnému klidu. Jejich působení není něco prchavého jako vůně parfému, ale trilogické působení vůně na limbický systém mozku a paměť pracuje s konfliktem vědomého a nevědomého myšlení, jeho nesouladem a nepochopením, které nám zabraňuje mít otevřenější mysl poznání a vidění skutečnosti a nejen ze svého úhlu vnímání, otevírá nás jasnějšímu chápání, opravdové lásce a konstruktivnějšímu přístupu k životu, k sobě.

Pomáhá nám pocítit klid v těle a mír v mysli, přeměnit emoce, které vznikají nepochopením, neporozuměním situaci, sobě, druhému člověku.
Každodenním používáním trilogické vůně ve formě TRILOGICKÉHO PARFÉMU se postupně integruje potřeba vytvářet konstruktivnější přístup a soulad ve svém životě a mít vědomý vliv na každodenní realitu a její kvalitu, prosperitu, na své osobní prožívání, vystupování a působení.

TRILOGICKÁ VŮNĚ dokáže pracovat s našim vědomým a nevědomým myšlením, konfliktem mezi tím, čeho si jsme vědomi a čeho ne, a přesto to, čeho si nejsme vědomi velmi významně ovlivňuje naše rozhodování a tím náš život.

TRILOGICKÝ PARFÉM DEN/NOC a každodenní používání přesně té vůně, která vám okamžitě v těle přináší klid a do myšlení mír, myšlenky se zastaví, vás vede k harmonii osobnosti, osobní jedinečnosti a síle, osvobození se od toho co vám neprospívá a k souladu, propojení vnitřní a vnější krásy, k péči o skutečnou krásu a harmonii osobnosti.

Vybereme vám z devíti trilogických kolekcí a 98 esencí ten pravý pro vaši současnou potřebu a situaci, abyste se mohli těšit z té pravé vůně a pocítit i v napjatých situacích klid v těle a vaše mysl se zklidnila, pokud si přivoníte a nanesete na zápěstí, za ušní boltce, zátylek, podkolenních jamek a dle vlastní potřeby. Noste jej u sebe a používejte ve dne i na noc, trvanlivost má od zakoupení čtyři měsíce.

Můžete si zakoupit trilogický parfém také s esencí, která vám zůstane a když si pořídíte další trilogickou vůni, tak z esencí si postupně vytvoříte svou kolekci, která vám bude pomáhat hlouběji se očišťovat od každodenního stresu a vytvářet harmoničtější realitu.
Přejeme vám voňavé a krásné dny, ať prožíváte a tvoříte opravdovou lásku v mysli a srdci, v životě.
Laura, Patricia, Vanda, Alena, René.


Osobní parfém


Součástí měsíční služby VÝBĚR DEN / NOC je balení dvou lahviček - TRILOGICKÉ ESENCE a lahvičky s názvem PARFÉM, ze kterých vám BALANTÉR SPECIALISTA Trilogické synergie® vytvoří váš parfém, který používáte ve dne nebo na noc na zápěstí a za ušní boltce nebo do středu hrudníku, stejně jako parfém.

Máte tak lahvičku s TRILOGICKOU ESENCÍ k inhalování vůně a unikátní nástroj pro osobní soulad, který pracuje na harmonizování vědomí s nevědomím, osobním souladu směrem k realizaci jedinečnosti a svobodné osobnosti s integrovanou vnitřní silou a vědomím, ale také lahvičku s vašim parfémem a jste tak ve svém vývojovém a rozvojovém tématu a vůni celý den bez omezení.

Přihlášení

BCMath lib not installed. RSA encryption unavailable