Trilogická RAW jedlá a pěstící kosmetika DEN/NOC

Slyšeli jste o raw jedlé Trilogické kosmetice?


Chcete mít výživu pro vaše tělo a také špičkovou kosmetiku?
Máte potřebu rozvíjet svou osobnost a vnitřní krásu?

Trilogická kolekce kosmetiky DEN/NOC přináší
BALANČNÍ ROVNOVÁHU ORGANISMU a ROZVÍJÍ HARMONII OSOBNOSTI.

RAW JEDLÁ TRILOGICKÁ KOSMETIKA je jedinečným spojením špičkové pěstící kosmetické péče a výživy pro tělo a která zároveň rozvíjí naší osobnost a vnitřní krásu. Kompozice všech receptur z raw Trilogických olejů pracují na souladu osobnosti laděním vědomí s nevědomím. Zároveň mají špičkové kosmetické vlastnosti pěstící a vyživující, regenerační a čistící. Nanáší se zevně na pokožku a užívají se i vnitřně (jí se po kapkách).

Používejte je na obličej i pokožku celého těla. Místo krému a pod make-up po dvou minutách vstřebání.

Také můžete očišťovat denně svůj obličej jako s odličovadlem. Očišťovat znamená, že i muži budou mít velký užitek z používání jedlé raw kosmetiky, pokud ji použijete před holením nebo ráno a večer. Na jemně navlhčený vatový tampónek vodou nakapejte několik kapek a obličej očistěte. Je to balzám pro obličej i duši.

Používáním Trilogické kosmetiky rozvíjíte cit pro sebe. Poznáváte, co vaše tělo a vy sami skutečně potřebujete. Jste sami sebou, tvoříte v souladu se sebou, v harmonii, s lehkostí. Probouzí se váš cit pro život.

Raw jedlá trilogická kosmetika je vyráběna ručně, s láskou, v našich prostorech v Praze na Vinohradech, unikátní metodou trilogického zpracování bio rostlinných jedlých a kosmetických olejů špičkové bio raw kvality, díky které jsou zachovány veškeré živiny, vitamíny a minerály potřebné pro životní funkce těla a psychiky. Jedná se o přírodní produkt bez jakýchkoli přidaných syntetických látek, rovněž neobsahuje žádné alergeny.

Trilogický zakázkový olej "DEN" je špičkový kosmetický pěstící a vyživující rostlinný a zároveň jedlý raw olej, pro osobní práci s vědomím.

Trilogický olej "DEN" je určen nejen pro luxusní pěstění s výživu pokožky a vnitřního prostředí organismu, ale také pro práci na osobním rozvoji a rozvíjení našeho vědomí a jeho prohlubování, vnímání životních souvislostí. Má harmonizační vliv na naši vědomou psychiku a hlubší pochopení běhu věcí.

Trilogický zakázkový olej "NOC" je také špičkový kosmetický pěstící a vyživující rostlinný a zároveň jedlý raw olej, pro práci s osobním nevědomím.

Trilogický olej "NOC" je určen nejen pro luxusní pěstění a výživu pokožky a vnitřního prostředí organismu, ale také pro práci na osobním rozvoji a ladění destrukčních nevědomých psychických procesů myšlení s vědomými programy a strukturami osobnosti, které vytvářejí kvalitativní posun směrem ke konstruktivním řešením situací a vývoji životních událostí.


SLOŽENÍ A ÚČINKY

Zakázkové oleje "DEN" i "NOC" obsahují vyváženou trilogickou kompozici synergizujících rostlinných 100% jednodruhových olejů v bio raw kvalitě, které jsou jedlé a zároveň jsou to špičkové kosmetické oleje pro své pěstící, vyživující, regenerační, čistící, antioxidační, hydratační a ochranné účinky na pokožku i tělo.

Nezanechávají mastný film na pokožce, ale vpíjí se a vyživují ji.

Vnitřním užíváním ráno, přes den, nebo večer 1-2 kapek, vytvářejí soulad vnitřního prostředí v organismu, ovlivňují a pěstí naše tělo, duši a celou osobnost, přináší vybalancování vnitřní nerovnováhy, která vzniká konfliktními myšlenkovými proudy.

Nanesením několika kapek na čerstvě omytý a očištěný obličej, také na problémovou pokožku celého těla dochází ke špičkovému pěstění a ochraně, regeneraci.

Každý Trilogický olej je vhodný pod make-up a fixuje jej celý den, v noci pokožku čistí a regeneruje. Přes den ji chrání před nepříznivými vlivy a vyživuje. Šetrně pečuje o citlivé oční okolí a je vhodný na celou pokožku obličeje a těla.

Unikátní metoda trilogického zpracování nejkvalitnějších základních surovin v kompozici zaručuje vytváření vnitřního souladu osobnosti a podporuje osobní rozvoj a pochopení funkčních životních principů na úrovni tělesné, duševní a síly charakteru. Rozvíjí se konstruktivní přístup k řešení životních situací a vnitřní soulad osobnosti.

  • Obsah balení: 50 ml
  • Spotřebujte nejlépe: do 4 měsíců po otevření

  • Výrobce: Synergy Realization s.r.o., Jugoslávská 481/12, 120 00 Praha, IČ 052 12 448
  • Autor Trilogické synergie® a Synergické Trilogie®: Laura Ježová

Upozornění

Skladujte na tmavém místě, při pokojové teplotě do 20°C. Po otevření uschovejte v chladu, suchu a temnu.

Přihlášení

BCMath lib not installed. RSA encryption unavailable