TRILOGICKÉ LÁZNĚ

Péče o sebe každý den


Každý den můžete zažívat kvalitativní posun ve svém životě a očišťovat své tělo a myšlení jedinečným a bezpečným způsobem, který vám přinese vyrovnanější psychiku, rozvine soulad a bezpečně pečuje o celé vaše tělo i obličej, postará se o pěstění vnitřní a vnější krásy a nenarušování zdraví pokožky, nezatěžování psychiky civilizačním stresem.

RAW BALANTÉR KRÁSY jsou dva zakázkové oleje DEN/NOC, které můžete jíst a užívat vnitřně a zároveň v nich máte špičkovou kosmetickou péči na luxusní pěstění pokožky. Máme tři řady kolekcí BALANTÉRŮ KRÁSY DEN/NOC, které pokrývají komplexní péči během celého roku a při střídání ročních období a různých osobních vývojových fází, kdy tělo i mysl potřebují změnu a vývoj dopředu.

Je jedinečným spojením špičkové pěstící kosmetické péče a výživy pro tělo, pokožku i pleť a oční okolí, dekolt, krk, která zároveň rozvíjí naší osobnost a péči o vnější i vnitřní krásu, péči o vnitřní prostředí organismu.

Kolekce zakázkových BALANTÉRŮ KRÁSY DEN/NOC vám stačí na kompletní pěstění pokožky obličeje místo krému a očního krému, podkladového krému, pěstění a občasnou výživu pokožky těla místo sprchového gelu, mýdla a tělového mléka. Také pěstí ruce a nohy, nezatěžují pokožku hlavy a některý z nich je vhodný na vlasový zábal a péči.
Všechny jsou vhodné pod make-up, na holení obličeje i těla a chrání před poraněním, zklidňují podrážděnou pokožku, mají liftingové účinky, hydratační a regenerační. Některé chrání před UV zářením a jsou vhodné i na horké dny, některé jsou skvělé pro zimní období a na namáhanou pleť. Všechny jsou vhodné pro používání od narození, a v jakémkoliv věku i na stárnoucí pokožku bez elasticity.

Kdy je dobré, který mít a používat vám rády poradí a vyberou Patricia nebo Vanda, více v menu KONTAKT.

Každý BALANTÉR KRÁSY DEN/NOC je vyráběn ručně, unikátní metodou trilogického zpracování bio rostlinných jedlých a kosmetických olejů ve špičkové bio a raw kvalitě, díky které jsou zachovány veškeré živiny, vitamíny a minerály potřebné pro životní funkce těla a psychiky. Jedná se u všech receptur o přírodní produkty bez jakýchkoli přidaných syntetických látek, rověž neobsahují žádné alergeny a BALANTÉRY KRÁSY jsou jedlé. Můžete 1 kapku vstříknout pumpičkou do úst během dne, nebo před spaním pro dobré usínání, zklidnění.

Další v řadě našich originálních a jedinečných produktů je BALANTÉR DEN/NOC a je součástí našich trilogických služeb a účinného pracovního systému jedenácti kolekcí, které pracují s limbickým systémem mozku a hemisférami, rozvojem jejich přemostění tak, aby příznivě rozvíjely naši osobnost, schopnosti a naše potenciály celkově příznivým směrem pro nás i ostatní, autentickým, jedinečným, jako jsou otisky našich rukou. Jsme to stále více my ve své ryzosti, a s hlubší a vědomou schopností měnit to, pro co se rozhodneme, že je přínosem pro nás i ostatní. Náš vývoj směřuje od sobectví k lásce a vědomí, svobodné a zodpovědné osobnosti, k vnitřní síle a prosperitě.

BALANTÉRY DEN/NOC v malé lahvičce z fialového skla jsou trilogické synergické kompozice 100% esenciálních olejů ve špičkové kvalitě bio, absolue a vzácné, jsou ručně připravovány a vytvořeny.

BALANTÉRY DEN jsou určeny ke každodennímu používání tak, že k nim přičichnete několikrát během dne, např. ráno po probuzení, v poledne a večer. Během dne při práci máte lahvičku otevřenou na stole nebo ve své blízkosti a BALANTÉR DEN očišťuje tak vaši psychiku od dennodenní náročné reality, shonu, stresu a přináší vnitřní klid a myšlenkový mír, rozvíjí spolupráci hemisfér a emoční inteligenci, koncentraci, paměť, projasňuje naše myšlení a vede nás k hlubšímu pochopení a porozumění sobě, druhým a životu, k hlubšímu porozumění tomu, jak věci fungují a jak ne a nezměníme je a potřebujeme je příjjmout, pokud si přejeme se posunout kvalitativně v životě dále, osvobodit se. Osvobozuje naše myšlení od nánosů a limitů, vede nás k samostatné volbě, zda se posuneme nebo zůstaneme kde jsme, opravdově a účinně rozvíjí naše potenciály a schopnosti silou našeho rozhodování a vědomí.

BALANTÉRY NOC pokud je máte otevřené na nočním stolku, když spíte, vynesou na povrch to, co vám ve vašem myšlení aktuálně neprospívá a nepodporuje vás, co vás ve vašem vědomí a nevědomí blokuje a nedovolí vám udělat kvalitativní změnu v myšlení pro dosažení v životě požadovaných výsledků směrem k osobní a profesní prosperitě, k tělesnému klidu a myšlenkovému míru. Máte tak možnost hlouběji sami sebe pochopit a přeměnit konflikt vědomého a nevědomého myšlení na soulad a jasnější vnímání i pochopení, osobní sílu, zapracovat na tom, co dává smysl a přináší smysluplné výsledky, kreativitu a radost.

Trilogická vůně v lahvičce BALANTÉR DEN/NOC a jeho účinky, vám vydrží minimálně tři roky a mnohem déle. Naše první BALANTÉRY máme již šest let a pokud jsou ve fialovém skle jsou stále bioaktivní a vysoce účinné. Čím je produkt starší, tak je vůně zralá a archivní, získává na kvalitě a nádherně voní. Vůně si sbírejte do osobní kolekce, které jsou velmi účinnou kúrou pro psychický soulad vědomého a nevědomého myšlení a pro opravdový rozvoj a růst vaší osobnosti, rozvoj přemostění hemisfér a funkcí mozku i celého tělesného organismu, vaší psychiky, kvality rozhodování.

Pokud jste využili našich služeb, tak máte svého balantéra den/noc k práci s mozkovými hemisférami. Z kteréhokoliv z nich Vám na přání namícháme BALANTÉR PARFÉM , který používáte stejně jako jiné parfémy na kůži, nejlépe na hrudní kost, za ušní boltce, podkolenní jamky,, kotníky a na zápěstí. Jeho trilogická vůně je určena k seznámení se se silou souladu vědomí s nevědomím, vede nás k vnitřnímu tichu a zklidnění, zastavení stresového způsobu myšlení během dne a uvědomování si sám/a sebe. Je určen ke každodennímu používání a spotřebě do čtyř měsíců od zakoupení.

Receptury a výroba je ryze česká a ekologická, vše je pro vás děláno s láskou a úctou, důvěrou k životu, s hlubokou radostí. Laura Ježová

Přihlášení

BCMath lib not installed. RSA encryption unavailable