Laura Ježová

Laura Ježová

 • Specializace: autor, vzdělávání, balantér realizace
 • Město: Praha, ČR

Moje práce je mým koníčkem a naopak. Osvobození se od konfliktu a principu nepochopení je službou, na které vyrostl postupně celý projekt, systém práce, služby a produkty Trilogické synergie®a má komunikační jméno "Relax mysli". Propojuje trio našeho myšlení, tělesné systémy a naši sílu rozhodování do souladného celku díky trilogickému systému práce s pravou a levou hemisférou mozku, jejich funkcemi a souladným efektivním působením na limbický systém, který ovlivňuje naše emoce a fiziologické funkce.

Nadšení, prakticky poznávat jak lidský organismus a psychika funguje, mi dovolilo vytvořit "voňavé" účinné trilogické nástroje takzvané balantéry DEN/NOC, pro systém práce se stresovým lidským myšlením a osobní psychikou každého z nás.
Funguje naprosto přesně a pomáhá nám žít takovou kvalitu života, která nese klid a mír v mysli, rozvoj osobnosti a integrity, nabývání hlubšího vědomí, rozvoj vnitřní síly, kvalitativně příznivější rozhodování a tím příznivý vliv na náš život a prožívanou spokojenost, vědomí, vnitřní sílu osobnosti.

Cílem i cestou je tvůrčí a nezatížená mysl, rozvoj kvality vnitřního klidu a rozvoj osobního naplnění a smyslu života každého z nás, vnitřní síly osobnosti, síly rozhodování a vědomí, prosperující reality.

Trilogická synergie® s jeho systémovými voňavými a účinnými balantéry den/noc je profesionálním průvodcem a osobním laskavým přítelem, který Vám umožní každý den efektivně a laskavě otevírat a osvobozovat svou mysl, nahlédnout do svých opravdových potřeb pro naplněný osobnostní život a žít život v souladu se sebou, prosperovat, sílit, rozvíjet se komplexně a do hloubky osobnosti, radovat se ze života a toho jak funguje, otevřít se humoru a nadhledu, opravdové lásce a nechat odcházet osobní sobectví, nepochopení, vnitřně sílit.


„Opravdový zázrak je proměnit lidskou mysl.“
„Co svět potřebuje? Lásku, léčení, usmíření.“
„Spokojenost se svým životem, vážit si a milovat druhé.“
„Uvolněním pout – uvolněním připoutání mysli, dochází k duševní proměně, žití lásky, uzdravování, smíření.“
Gautama Budha.


Osvícený a velký myslitel, který začal vidět svět takový jaký je, osvobodil se od jeho trápení, osvítil příčinu lidského utrpení, která tkví v připoutání mysli k materiálnímu světu.

„Uvolnit pouta mysli se snažím celý život a naplnilo to můj každý den. A dnes bych ráda „uvolnění – relax mysli“ a přeměnu osobnosti k vnitřní spokojenosti a síle, vnitřní aktivitě a vášni pro život, pro to, pro co můžeme hořet a nehoříme“ dopřála každému z nás, kdo se rozhodl, že jeho cesta je opravdová láska a odklon od osobního sobectví k vzájemně naplněným vztahům a životu, ke svobodě mysli.“

Vzájemná spolupráce hemisfér a limbického systému vede k hlubšímu pochopení sebe, života jak funguje a je to skutečný přelom v práci s vědomými a nevědomými funkčními složkami naší osobnosti. Je to opravdový zázrak života v každodenním životě a v praxi. Laura Ježová

Specializace:
 • autorka metody a systému práce Trilogické synergie® pro hloubkový rozvoj a růst osobnosti
 • autorka a výrobce trilogických produktů a nástrojů - balantérů den/noc, pro práci s mozkovými hemisférami a limbickým systémem mozku
 • autorka a výrobce receptur balantérů a parfémů na individuální zakázku
 • autorka a výrobce BALANTÉRŮ KRÁSY – komplexní péče o osobnostní rozvoj vnitřní krásy osobnosti a účinné kosmetické pěstění pokožky obličeje a těla, vnitřní péče o harmonii prostředí organismu
 • autorka a výrobce zakázkové Osobní kolekce a parfému
 • balantér realizace a práce s klientem
 • autorka projektu a vzdělávání Relax mysli
 • vedení obchodu a týmu Relax mysli

Bližší kontakt:

 • Obor:komplexní Trilogická synergie®
 • Email:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Web:www.trilogickasynergie.cz
Aktualizováno středa, 17 červenec 2019 15:59

Přihlášení

BCMath lib not installed. RSA encryption unavailable