Laura Ježová

Laura Ježová

  • Specializace: autor, vzdělávání, balanter master
  • Město: Praha, ČR

Moje práce je mým koníčkem a naopak. V mém životě mě denně inspirují velcí myslitelé a vážené osobnosti jako je Maria Curie-Skłodowská, Gautama Budha, Gándí, Matka Tereza...Osvobození se od připoutání mysli ke konfliktu a k principu nepochopení a sobectví je službou, na které vyrostl postupně celý projekt a metoda Relax mysli. Také komplexní systém práce, služby a produkty, nástroje Trilogická synergie®, které propojují trio našeho myšlení, tělesné systémy a naši sílu rozhodování do souladného celku díky trilogickému systému práce s mozkem, hemisférami mozku, jejich funkcemi a souladným efektivním působením skrze limbický systém.

Mým cílem i cestou je tvůrčí a nezatížená mysl, rozvoj kvality vnitřního klidu a rozvoj osobního naplnění a smyslu života každého z nás, vnitřní síly osobnosti, síly rozhodování a vědomí, prosperující reality.

Komplexní systém osobnostního rozvoje Trilogická synergie® a metoda Relax mysli s jejich systémovými voňavými a účinnými nástroji balantéry den/noc je profesionálním každodenním průvodcem a osobním laskavým přítelem na cestě ke každodennímu uvolňování psychické a fyziologické zátěže v organismu a relaxaci mysli. Umožňuje nahlédnout do svých opravdových potřeb pro naplněný osobností život, rozvíjení se komplexně a do hloubky osobnosti, vnitřně sílit.


„Opravdový zázrak je proměnit lidskou mysl.“ „Co svět potřebuje? Lásku, léčení, usmíření.“ Spokojenost se svým životem, vážit si a milovat druhé.“ „Uvolněním pout – uvolněním připoutání mysli, dochází k duševní proměně, žití lásky, uzdravování, smíření.“ Gautama Budha.


„Uvolnit pouta mého osobního myšlení se snažím celý život a naplnilo to můj každý den. A dnes bych ráda „uvolnění – relax mysli“ a přeměnu osobnosti k vnitřní spokojenosti a síle, vnitřní aktivitě a vášni pro život, pro to, pro co můžeme hořet a nehoříme“ dopřála každému z nás, kdo se rozhodl, že jeho cesta je svoboda a láska a odklon od osobního sobectví k vzájemně naplněným vztahům a životu, ke svobodě mysli a hmatatelnému štěstí, osobnímu naplnění.

Vzájemná spolupráce hemisfér, jejich rozvoj a rozvoj mozku skrze limbický systém vede k hlubšímu a vnitřnímu pochopení sebe, života jak funguje a jak ne, rozvoji imunity, pozornosti a koncentrace, paměti, inteligence, moudrosti. Je to skutečný průlom v práci s vědomými a nevědomými funkčními složkami naší osobnosti a zázrak života v každodenním životě a v osobní praxi." Laura Ježová

Specializace:
  • autorka metody Relax mysli a komplexního systému práce Trilogická synergie®
  • balanter master
  • vedení obchodu a týmu Relax mysli
  • realizace projektu Relax mysli

Bližší kontakt:

  • Obor:komplexní Trilogická synergie®
  • Email:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Web:www.trilogickasynergie.cz, relaxmysli.cz
Aktualizováno úterý, 06 srpen 2019 20:04

Přihlášení

BCMath lib not installed. RSA encryption unavailable