Patricia Všetečková

Patricia Všetečková

  • Specializace: balantér
  • Město: Praha, ČR

K mému povolání, které je zároveň i mým poznáním a posláním, mě dovedla potřeba vytvářet fungující vztahy a žít život vědomě.

Na začátku mé cesty jsem nevěděla jak mám zvládnout svůj strach a změnit jej na lásku k druhému a sama k sobě, jak být pravdivá, když se v sobě nevyznám a jak žít, když mé myšlení má spoustu omezení, překážek, představ.

Skutečný růst a rozvoj jsem pocítila až díky dokonalému systému trilogických esencí a láskyplnému vedení autorky trilogických esencí a celého projektu Laury Ježové – DĚKUJI

…protože co se stane, když začnete pracovat na propojení levé a pravé hemisféry, na harmonii vědomí a nevědomí…?

…začala jsem se vidět, uvědomovat si myšlenky, které mě brzdí, co mi neprospívá a to byl moment, kdy jsem se mohla rozhodnout jak dál - zůstat v tom, na co jsem zvyklá a vede mě do destrukce a nebo jít vpřed a každým okamžikem vytvářet lásku a svými rozhodnutími vnitřně sílit.

Rozhodla jsem se vytvářet lásku, žít naplněný Život, žít vědomě, užívat si krásy života a poznávat umění tvorby. Žít ve vztazích, které jsou oboustranné.

A jak to vnímáte vy?
Záleží vám na tom jaké vztahy vytváříte, jak se cítíte a jak se rozhodujete?
Potřebujete pochopit a porozumět sami sobě i druhým?

Houbková kúra Vám zklidní mysl, pocítite své tělo, spojíte se se sebou a pocítite svou opravdovou potřebu a sílu rozhodnutí.

Můžete si také pořídit službu Trilogická prosperita a růst - 25 trilogických esencí, 25 pomocníků do každodenního života - pro vás, vaši rodinu, pracovní kolektiv, květinovou dílnu, sportovní tým, kadeřnický salón, chráněnou dílnu...

Pracujeme i s prostředím, kde žijeme, pracujeme. Společně s vámi vytvoříme prostor, který vás podporuje, kde regenerujete, kde je vaše síla, vaše energie.

Naše služby vás povedou k praktickým krokům v životě, jsou propojením vnitřního a vnějšího prostředí a pochopením toho, jak potřebujeme v životě fungovat, abychom se rozvíjeli a rostli.

Je čas…

S láskou Patricia

Bližší kontakt:

  • Obor:komplexní Trilogická synergie®
  • Email:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Telefon:+420 736 643 193
  • Web:www.trilogickasynergie.cz
Aktualizováno pátek, 07 červen 2019 22:00

Přihlášení

BCMath lib not installed. RSA encryption unavailable